Apie mus

Apie mus

Šalia Atostogų parko įsikūrę du atviri padelio kortai ir čia savo veiklą vykdo Palangos Padelio klubas.  Tai pirmieji padelio kortai Palangos ir Kretingos rajone.  Džiaugiamės tapdami padelio ambasadoriais iš šalia baseinų, pirčių, SPA ir gydymo malonumų – kviečiame mėgautis sparčiausiai pasaulyje besivystančiu sportu – padelio tenisu.

Mokate žaisti – rezervuokite kortus sau tinkamu laiku. Kortų darbo laikas nuo 7.00 iki 24.00 val. Kortai yra patogioje lokacijoje, su apšvietimu bei poilsio pavėsinėmis, kuriose galėsite su kompanija atsipūsti ar išsikepti mėsos.

Norite pradėti žaisti ? Padelio kortuose dirba profesionalus Ispanijoje trenerio sertifikatą įgijęs padelio teniso treneris, turintis CCC 1 Level sertifikatą, kuris padės Jums pradėti žaisti šį smagų ir sparčiai populiarėjantį žaidimą. Telefonas treniruotei su treneriu 8 614 26988.

Padelio kortuose organizuojamos vaikų treniruotės, suaugusių treniruotės, įvairūs turnyrai ir padelio teniso dvikovos.  Padelio teniso treneris padės Jums išsirinkti tinkamą raketę, kamuoliukus ir kitą reikalingą atributiką.

Elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite mūsų siūlomų prekių.

Rezervuoti Rezervuoti