Apie mus

Šalia Atostogų parko įsikūrę keturi atviri padelio kortai ir du atviri teniso kortai ir čia savo veiklą vykdo Palangos Padelio klubas.  Tai pirmieji padelio kortai Palangos ir Kretingos rajone.  Džiaugiamės tapdami padelio ambasadoriais ir šalia baseinų, pirčių, SPA ir gydymo malonumų – kviečiame mėgautis sparčiausiai pasaulyje besivystančiu sportu – padelio tenisu. Ramybės oazėje įkurti ir du teniso kortai – laukia visų mėgstančių žaisti tenisą.

Mokate žaisti – rezervuokite kortus sau tinkamu laiku. Kortų darbo laikas nuo 7.00 iki 02.00 val. Padelio ir teniso kortai yra patogioje lokacijoje, su apšvietimu bei poilsio pavėsinėmis, kuriose galėsite su kompanija atsipūsti ar išsikepti mėsos.

Norite pradėti žaisti padelį ? Padelio kortuose dirba du profesionalūs Ispanijoje trenerio sertifikatą įgiję padelio teniso treneriai, turintys CCC 1 Level sertifikatą, kurie padės Jums pradėti žaisti šį smagų ir sparčiai populiarėjantį žaidimą.

Norite pradėti žaisti tenisą ? Teniso kortuose dirba profesionali teniso trenerė, kuri padės Jums pradėti žaisti.

Padelio ir teniso kortuose organizuojamos vaikų treniruotės, suaugusių treniruotės, įvairūs turnyrai ir dvikovos. Treneris padės Jums išsirinkti tinkamą raketę, kamuoliukus ir kitą reikalingą atributiką.

Padelio kortų rezervacija Padelio kortų rezervacija Teniso kortų rezervacija Teniso kortų rezervacija